
Dnia 16 kwietnia 2025 r. uczniowie z kółka łowieckiego prowadzonego w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu przez Koło Łowieckie ,,Jedność” pod opieką kol. Rafała Szynkiewicza wzięli udział w sadzeniu drzew. Akcja odbyła się dzięki współpracy z Nadleśnictwem Golub-Dobrzyń. Po intensywnym wysiłku na uczniów czekało wspólne ognisko, podczas którego zostały wręczone dyplomy oraz upominki za udział w wydarzeniu. Przekazane zostało również podziękowanie dla przedstawicieli Nadleśnictwa. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję.

