
15 lutego 2025 r. odbyło się polowanie zbiorowe kończące sezon 2024/2025. Ostatnie polowanie w sezonie to moment, kiedy dzielimy się zarówno radościami, jak i pewnymi niedosytami oraz planami na przyszłość. Na polowaniu wybrany został Król Polowania, Vicekról Polowania i Król Pudlarzy. Następnie przy wspólnym posiłku z wszystkimi członkami koła wspominaliśmy miniony sezon 2024/2025.

