
Zarząd Koła Łowieckiego „Jedność” w Wąbrzeźnie z głębokim żalem informuje, że do Krainy Wiecznych Łowów odszedł Kol. Marek Sobieski.
Członkiem Polskiego Związku Łowieckiego został 25 maja 2006 roku i związał się z Kołem Łowieckim „Jedność” w Wąbrzeźnie. Od 2018 roku pełnił funkcję łowczego koła. Odznaczony Brązowym i Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej. Marek był zawsze wzorem prawego, etycznego, uczynnego i niezwykle pracowitego kolegi.
Niech ziemia przytuli Cię do swego łona, a knieja zawsze szumi nad Twoim grobem.






