Polowanie wigilijne


W sobotę 17 grudnia 2022 roku, przy pięknej zimowej scenerii odbyło się polowanie wigilijne. Członków Koła Łowieckiego ,,Jedność” zaszczycili goście z innych kół łowieckich. Na początku spotkania prowadzący polowanie przypomniał warunki bezpieczeństwa. Omówił mioty i wskazał na jaką zwierzynę wolno polować. Po polowaniu nastąpiła dekoracja króla polowania. Na samym końcu spotkania Prezes Koła złożył wszystkim życzenia świąteczne.