Uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu odwiedzili wystawę łowiecką


W ramach praktyki zawodowej uczniowie uczący się w zawodzie technik rolnik w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu odwiedzili wystawę łowiecką, która dostępna była w Wąbrzeskim Domu Kultury w dniach 11-20 września w ramach Święta Myśliwych i Sympatyków Przyrody. Kol. Rafał Szynkiewicz oprowadził uczniów po wystawie i przybliżył im na czym polega działanie koła łowieckiego. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali i aktywnie uczestniczyli w lekcji.