Dnia 15 czerwca 2022 roku przedstawiciele Koła Łowieckiego „Jedność” mieli przyjemność gościć uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Myśliwcu. Na samym początku spotkania kol. Rafał Szynkiewicz poprowadził zajęcia dydaktyczne na temat życia zwierząt leśnych. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, przy pomocy lornetek obserwowali las, słuchali śpiewu ptaków i skosztowali smaczną kiełbaskę z ogniska. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom „Młodego przyjaciela przyrody”. Był to miło spędzony czas w otoczeniu pięknej przyrody. Możliwość bezpośredniego kontaktu z nią dostarczyło wielu wspaniałych przeżyć i wzbudziło ogromną radość.
